Вакансії

Робота водієм – нескінченна романтика доріг

Водій великовантажних автомобілів «в народі» вже давно іменується далекобійником. Цікаво, звідки пішло це слово, та й культура професії взагалі? «Далекобійник» або «Long haul truck driver» (дослівно – «водій далекого прямування»), як професія, зародилася в США, а потім вже потрапила в Європу. Справа в тому, що відстані між штатами в Америці – шлях не близький, тому такий вид сполучення був на той момент, та й залишається досі, дуже економічним. Тонни вантажів щодня подорожують на відстані, що перевищують навіть протяжність нашої країни. І якась палета з Аляски спокійно розпаковується без пошкоджень в штаті Техас, наприклад, а водій далекого прямування «подорожує» далі.

Часто саме можливість подорожувати залучає людей в цю професію. Ця, оповита ореолом романтики, нескінченна траса, що йде далеко за горизонт – мрія багатьох водіїв. Тим більше, що вже давно зникли всі пов'язані з даною професією незручності. Сьогодні, у Вас є можливість виходити в рейс на комфортабельному автомобілі по якісному дорожньому покриттю. Це, до речі, теж заслуга американських дорожніх профспілок. Саме вони привнесли в професію той комфорт, яким зараз користуються всі далекобійники.

Переваги професії водія далекого прямування:

  • Висока оплата праці. Романтика романтикою, але слід визнати, що це найбільш затребувана «грошова» професія в умовах теперішньої економічної кризи. Саме пандемія зробила її такою. Доставка товарів/вантажів в будь-який куточок країни – необхідний атрибут сьогоднішніх ринкових відносин між містами, країнами і континентами.

  • Престижність професії. «Далекобійник» звучить гордо! Не в образу іншим професіям, саме водій далекого прямування вважається елітою серед усіх, хто щодня сідає за кермо автомобіля. Професія має великий ореол «мужності» і, звичайно, всі хочуть почути дорожні байки або поговорити про курйозні випадки. По приїзду, водій автоматично стає «душею» будь-якої компанії.

  • Взаємодопомога на дорогах. Незалежно від країни або регіону, у далекобійників є одне негласне правило – допомагати іншому водієві. Неважлива навіть мова спілкування і національні традиції. Якщо людина на дорозі потрапила в біду або просто обламалася на трасі, йому обов'язково допоможуть колеги. А якщо врахувати, що міжміські траси сьогодні, просто рясніють багатотонними фурами, допомога настигне, блискавично. Відповідно, Ви теж будете робити теж саме по відношенню до іншого водія – це «закон на дорозі».

  • Власний бізнес. Відчувши всі принади професії, багато хто залишається в ній до кінця життя. Попрацювавши трохи на когось, водій сміливо може взяти кредит або власні кошти на покупку власного вантажного або пасажирського авто. З цього моменту, Ви цілком можете відкривати власну справу. Оскільки, окупність його буде в рази вище, ніж, скажімо, у підприємства, якому необхідно щось виготовляти або надавати інші послуги.

  • Робота є завжди. Більш того, і буде завжди. Оскільки професія ця дуже універсальна, перенасичення ринку їй не загрожує. Завжди будуть вантажі і завжди будуть люди, яким вони необхідні, тому хороший водій з досвідом роботи – це дуже цінна людина в будь-якій логістичній компанії.

 

Транспортна галузь в Європі ще навіть не досягла піку свого розвитку, тому почавши прямо завтра, Ви потрапите в потрібне місце, в потрібний час. Саме зараз відбувається прийняття нових норм і стандартів для міжнародних вантажних перевезень, в бік поліпшення умов праці і підвищення оплати водіям. Польща і Литва – найбільші «центри», готові прийняти водіїв з України. Це дає унікальну можливість отримати безцінний досвід і гідну заробітну плату.

Водії з України, які вже працюють в Європі, відзначають хорошу якість дорожнього покриття та технічний стан автомобілів для вантажоперевезень. Крім того, роботодавці з задоволенням пропонують спеціальні надбавки за кількість років, «відданих» їх компанії. В результаті з підвищенням стажу, Ваш заробіток за рейс буде збільшуватися. Відповідно, для цього Вам доведеться діяти в рамках загальноприйнятих норм і стандартів, але результат того вартий.

Компанія «OpenSpace» також зацікавлена в отриманні Вами престижної роботи водія далекого прямування. Ми, зі свого боку, будемо надавати Вам повну інформаційну та технічну підтримку, в рамках договору, який Ви підписуєте з нами на 1 рік. Цей соціальний проект вже дав можливість за 5 років працевлаштувати понад 1500 осіб на престижну роботу в великі логістичні компанії Євросоюзу. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому результаті, тому Ви можете стати наступним учасником нашої програми. Для цього, досить просто зателефонувати нам, а ми розповімо Вам, що робити далі.